2 Mart 2015 Pazartesi

Bitenler::::##13##::::


1) Elseve Argine Direnç Şampuan:Daha önce bununla ilgili bitenlere yazı yazmıştım son şişedi bitti.
2)İsana Hair Saç Açıcı Sprey:Bununla ilgili çok yazı okumuştum,herkes çok beğendiğini söylemişti fakat ben beğenmedim şaçlarımı hiçte kolay açmadı ayrıca bitiş bitiş oldu. Lavaboya döktüm :)
3)İsana Duş Jeli:Severek kullandım kokusunu çok beğendim.Aydında rossman olmadığı için ne zaman alırım Allah bilir.
4)Palmolive Çikolata Rüyası Duş Jeli: Başta çok sevmiştim fakat sonradan baydı kokusu bir daha alırmıyım o anki ruh halime bağlı. :)


5)Komili Volkanik Mineraller Saç Bakım Kremi:Beklentimin çok üzerinde bir performansı vardı.Kokusuna,saçı taramadaki kolaylığını çok sevdim.İndirimden bulursam tekrar alırım.5-6 tl gibi bir fiyata almıştım.

6)Neutrogena Pembe GreyfurtYüz Temizleme Jeli: Kokolu ürünleri sevmeyenlerin uzak durması gereken bir ürün, yoğun bir kokusu var kullanmaya başladığım ilk zamanlarda yüzümde aşırı kuruluk yapmıştı,fakat sonradan yüzüm mü alıştı ne böyle bir sorunla karşılaşmadım. :) Elimde çok fazla yüz temizleme jeli bir daha alacağımı sanmıyorum.

7)İsana Duş Jeli:Bu kız duş jellerini yiyiyomu diyebilirsiniz. :) 2 aydır bitenler yazısı yazmadığımdan biriktiler. :) İsananın duş jellerini severek kullandım bunun da kokusunu çok sevdim.Aydına açılırsa tekrar alırım. :)

8)Gliss Sıvı Saç Bakım Kremi: Glissin ürünlerini çok seviyorum,daha önceki bitenler yazılarımda da birçok buna benzer farklı markaların ürünlerini kullandım.Fakat en çok glissinkilerini seviyorum.Benim saçlarıma bu seri iyi geliyor.Aslında boyalı saçlara sahibim fakat diğer çeşitleri bende çok fazla yağlanma yaptı.Hem kokusu hemde saçı kolay tarama bakımından bu cansız ve donuk saçlar için olanı oldukça iyi. :)2 yorum:

  1. İsana duş jellerini bende severek kullanıyorum :)

    YanıtlaSil
  2. Merhaba bloğunuzu yeni keşfettim ve yeni yazılarınız için takibe aldım bana da beklerim :)

    https://ataleofbeauty.blogspot.com

    YanıtlaSil