20 Ağustos 2016 Cumartesi

Flormar 5'li Far Paleti 006 pink desserts    Merhaba,instagram olduğundan beri buraya yazmayı hep erteliyorum. Bugün sizlere instagram hesabımdada bahsettiğim severek kullandığım bir far paletinden söz edicem.
      Flormarın 5'li farlarından bendeki 06 numara içinde pembe ve tonlarını barındıran bu far sedefli yapıya sahip.Pigmentastonu oldukça iyi tozutması az , eğer bazla beraber uygularsanız gün boyu göz kapağınızda sabit bir şekilde kalıyor.     Ben bu farı bastan 4. renk için almıştım.Bir ara kırmızı tonlu bordo far arayışındadım. Fakat tam istediğim rengi hiç bir yerde bulamadım.Aslında bu renkte tam istediğim ton değildi. Ama rengin güzelliğine vurulup paleti aldım.İyiki de almışım :) renklerin hepsi günlük kullanıma uygun olduğu için severek kullanıyorum.


    Baştaki beyaz tonlu farı göz pınarlarıma kaş altıma uyguluyorum.Pembe tonlarda geçişleri sevenler için süper bir palet. Hem fiyat olarakta uygun.Flormarın internet sitesinde bazen indirime giriyor.Linkini aşağıya bırakıcam. Oradan takip edebilirsiniz.SEvgiler...

2 yorum: