4 Nisan 2012 Çarşamba

Çöpe Gidenler ::::# # 1 # #:::::


BİTENLER # 1 #
Merhaba,mart ayı içerisinde elimde yarım yarım olan çoğu ürünümü bitirmeye çalıştım.Kimin de başarılı oldum kimin de olamadım hala bitmediler.Bu ay bitirdiklerime gelirsek,


Rexona teens roll-on: Kesinlikle tavsiye etmiyorum.Bir daha da alacağımı zannetmiyorum.Mumsu bir yapısı olduğunda bütün kazaklarımı beyaz beyaz yaptı.Terlemeyi durdurmada da o kadar başarılı değildi.
 Avon Skin So Soft: Avonun tüy azaltıcı losyonuydu.Çok olmuştu alınanı içinde azıcık kalmıştı bacaklarıma sürdüm bitti. :) İşe yarar mı? Hiç düzenli kullanmadığım için bir faydasını göremedim.Avonun Anew  Serisi 25 yaş ve üzeri olan: İnanılmaz derecede memnun kaldım.Alırken memnun kalacağımı düşünmemiştim bile fakat çok memnun kaldım.Benim yüzümde devamlı sivilce çıkar.Neler kullanmadım ki geçsinler diye ne tedaviler gördüm fakat her kullndığım kreme, hapa vucudum tepki verdiği için bir müddet sonra bırakmak zorunda kaldım.Bu ürünleri kullanmaya başladıktan sonra sivilce izlerimde gözle görülür bir azalma oldu.Yüzüme bir aydınlık geldi.Yanlız göz kremi bende alerji yaptı sürünce göz kapaklarım,göz altlarımda kaşıntı,kırmızılık oldu.Bende kullanmayı bıraktım. :) Diğer ürünlerini gönül rahatlığıyla kullandım.Ve çok memnun kaldım.Fakat elimde birkaç yarım temizliyici vardı.Onları bitirip yedeklerimi kullanmaya başlıyacağım.:)Nivea roll-on:Başarılı,kokusunu beğendim.Tekrar alırım.
Flormar Göz Makyaj Temizleyicisi:Başta beğenmemiştim.Göz kapaklarımda yağlı yağlı bırakıyordu.Ilık suyla yıkayınca rahatlıyordum.Fakat bitince rimmelin bir ürününü kullanmaya başladım ve flormarı çok aradım.Flormarın benim için başta artı yani fiyatı olmuştu.Makyajıda temizliyordu daha ne olsun.Eksi yani ise dediğim gibi göz kapaklarımda yağlı bir his bırakmasıydı.Fakat şimdi kullandığım rimellin ürünü gözleri öyle yakıyordu.Flormarı bu yüzden çok arar oldum.Rimmelinki bitince flormardan bir daha alıcam. :)
Oriflame Pure Natural tonik: Geçen sene alıpta başta kullandığım daha sonraları kullanmadığım bir ürün kokusunu çok beğendim.Fakat artı bir yanını görmedim.Bir daha almam.
Rexona roll-on: Güzel kokusu var.Terleyi önlemesi başarılı.Tekrar alabilirim.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder