1 Ekim 2013 Salı

Çöpe Gidenler ::::::##::::7::::##:::::Merhaba,bitenler yazısı ile karşınızdayım.Bu ay çok fazla ürün bitiremedim.Daha çok yarım yarım kalanlar vardı.Onları bitirdim.
1)Watsons'un kendi duş jellerini çok seviyorum.Hem eşim hem ben severek kullanıyoruz.Lavantalı olana bayıldık.1000 ml olduğu için uzun süre gidiyor.Bütün yaz boyunca kullandık.Ben indirimden almıştım.Fiyatını tam hatırlayamıyorum fakat indirmli fiyatı 5-6 tl gibi bişi olması lazım.İndirimde olunca bu ürüne şans verin derim. :)

2)Dove saç kremi dove'un gönderdiği kutudan çıkmıştı.Bu ürünle ilgili yorumları daha önce şuradaki yazımda bahsetmiştim.

3)Watsonsın pamuklarını çok seviyorum.İndirime girdikçe alıyorum.Kare pamukları yuvarlak pamuğa göre daha uzun zaman gidiyor.Hem içinde daha çok var.Tekrar tekrar aldığım ürün,fakat şimdi gratisten aldığım bendri pamuklarını kullanıyorum.

4)Avon Solutions yüz temizleme jelini geçen sene almıştım.Çok kötü bir ürün cildime hiç iyi gelmedi.Avon bence yüz temizleme ürünlerinde çok başarılı değil.Bir daha alacağımı sanmıyorum.

5)Listerine Coolmint gargara vazgeçemediğim bir ürün yenisi alındı bile.
6) Q life doldurma parjümde severek kullandığım bir marka deodorant çıkardığını görünce denemek amacıyla almıştım.Çok beğenmedim, bence deo konusunda çok başarılı değil tekrar almam.
7) Hobby minik el kremini bimden 0,95 tlye almıştım.Çanta için ideal bir ürün,tekrar alınabilir.Fakat bu ara en sevdiğim krem olan dalan el kremine dönüş yaptım.
8) Bu parjümler inanılmaz şaşırttı beni, öncellikle minicik olduğuna bakmayın çok bereketliler ve kalıcılar. :) Evet çoğu parfümden çok daha iyi bittikçe alınabilecek bir ürün.Tam çanta boyu,fiyatlarıda 3-3,5 tl olarak değişiyor.Farklı bir kokusunu aldım bile. :))


9) Flormarın MaXXL rimelini geçen sene almıştım.Satıcı kadın şöyle iyi böyle iyi ballandıra ballandıra anlatınca hemen almıştım.Keşke almasaydımm.Kendime bazen çok kızıyorum biri şu ürün iyi diyince hemen denemek istiyorum.Atlama hemen dimi. Silikon bir fırçası var, fakat öyle kirpiklere max bir hacim vermedi.Ziyan etmedim para verdim diye inatla kullandım ve bitirdim.Bence rimel konusunda maybelineden şaşmamak lazım.Flormardan bir daha asla rimel almammm.

10) Evet gelelim essence rimeline aslında bu rimel için ayrı bir post yazacaktım fakat sonradan yazmaktan vazgeçtim.Bu rimeli Denizli Gratisten almıştım.Eve gelip rimeli açınca çok kötü koktuğunu ve fırçanın üzerinde kirpik olduğunu gördüm.İnanılmaz kızdımm.Zaten kapağınıda şeffaf bantla bantlamışlar.Denizliyide gidemediğim için essence mail atıp ürün hakkında bilgi verdim.Benden özür dileyip yerine yenisini gönderdiler.Essence ekibi gerçekten çok iyi çalışıyor.Fakat keşke gratis ve rossmandaki satış elemanlarıda bu kadar itinayla çalışabilse.Nese bu rimelde hiç kullanılmadan çöpe gitti.

10 yorum:

 1. Az da olsa ürün bitirmek harika.yenileri gule gülle kullan.

  YanıtlaSil
 2. Yanıtlar
  1. gelsin gelsin onlarda bitsin yenilerini alalım :)))

   Sil
 3. üzerinde kirpik çıkması gerçekten çok itici

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. evet yaa görünce beynimden vurulmışa döndüm resmen. ahh bu satış elemanlar keşke biraz daha dikkatlı olsalar.Neyse ki firma hatayı telafi etti. :)

   Sil
 4. Bitenler yazısını okudukça bende bir hafifleme oluyor :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. :)) bitsin bitsin hepsi daha çok rahatlayalım :)

   Sil
 5. bittikçe o kadar rahatlıyorum ki gelsin yeniler :)) Teşekkürler :)

  YanıtlaSil
 6. essense.in bi rimelini almıstım banada aynısı oldu önceden acılmıstı evde baktıgımda bi kenarda duruyo :(

  YanıtlaSil