9 Mart 2014 Pazar

Oriflame Krem Allık-Soft Peach

   
   Herkese merhaba,uzun zamandır krem allık arayışı içindedim maybeline krem allıklarından memnun olan arkadaşlar vardı yaşadığım yerde bulamayınca oriflamemin krem allığı indirime girince denemek için aldım.

3 rengi vardı ben soft peach olanını tercih ettim diğerleri tenime uymaz diye düşündüm iyikide diğer renklerinden sipariş vermemişim. Bu renk bende çok doğal durdu.


Gelelim ürünün özelliklerine, öncelikle olumsuz yanlarından bahsetmek istiyorum bir kere ürün çok akışkan buda sürerken biraz zorluyor insanı. Bunun yanında fondotenin üzerine parmakla sürülürse parmak izi bırakabiliyor dikkatli sürmekte yarar var yani :)Bunun dişında benim için artı özellik taşıyan en önemli özelliği bir kere temiz cilde çok uygulanıyor.Sabah işe erken giderken makyajımı hemen tamamlıyorum.Zaten çoğunlukla fondoten veya pudra kullanmıyorum.Rengine gelirsek bende doğal durdu. Duruşunu sevdim.
Fakat tekrar alınabilicek bir ürün değil bence, en azından şans verildi :)İndirimli fiyatı 16,9 tl diye hatırlıyorum fakat yanıladabilirim çünkü uzun zaman oldu alalı.

      Herkese sevgiler.....

1 yorum:

  1. Love oriflame.
    Great post. dear)
    If you want, we can follow each other. Kisses
    http://fashionsecrets-oksana.blogspot.com

    YanıtlaSil