22 Temmuz 2015 Çarşamba

Bitenler:::14:::::


 Merhaba arkadaşlar yaklaşık 4 aydır bloğumdan uzaktım.Bunun birçok sebebi oldu oğlumun yaramaz olması,iş güç derken tam 4 ay olmuş :( bu arada birçok ürün bitirdim kimini çok sevdim kimini sevmedim. Sizlerle paylaşmak istediğim çok ürün var umarım fazla ara vermeden bunları sizlerle paylaşırım.Bitenler serisiyle devam ediyorum bir koca poşet ürün bittiğinden bunları kısım kısım yayınlamayı düşünüyorum uzun olup sizleri sıkmasın diye yeni postlarda görüşmek üzere....1)Avon Senses Xtreme for men: Eşim severek kullandı.Hoş bir kokusu vardı.Bittikçe alıyoruz.
2)Elseve Argine Direnç Yoğun Bakım Spreyi:Bu ürünü set halinde almıştım kullandım ama bir işe yaradımı anlmadım açıkçası boşa para verilecek bir ürün bence bir daha alacağımı sanmıyorum.
3)8x4 Wild Flower:Kokusu çok güzeldi. Severek kulladım.Elimdeki stoklar bitince tekrar alınabilir.
4)Sebamed Clear Face Jel:Sivilcelerimin yoğun çıktığı dönemlerde kulandım.Baya faydasını gördüm.Jel yapısı sayesinde cildin yağlanmasını önlüyor.Doğumdan sonra sivilcelerim geçti başka ürünlerle yoluma devam ediyorum.

5)Avon Outspoken Deo:Fergie nin imzasını taşıyan bu parfüme bayılıyorum.Yaz kış severek kullanıyorum.Avonun diğer deodorantlarina nazaran kalıcı fakat indirimde olmuyor.Ben kofre set olarak almistim.
6) Q life Parfüm 182( Armoni Code):Bu parfümü uzun zamandır severek kullanıyorum.Bence q life doldurma parfümlerde çoğu markaya göre başarılı yenisi alındı bile. :)
7) Gilga Badem Yağı:Ara ara şaçlarıma ve kaşlarıma sürüyorum.Farklı bir markayla yoluma devam ediyorum.
8)Cecile Eye Liner:Fırçası biraz kalındı bu yüzden ince çizgiler değil daha kalın çizgiler çektim hep.Çabuk kurudu bu yüzden tam alışamadan bitti gitti.Bir daha alacağımı düşünmüyorum.
9)Avon Göz Makyaj Temizleyicisi:Çoğu bloggerlar bu ürünü severek kullanıyor.Makyajı güzel temizliyor fakat benim gözlerimi çok yaktı daha bundan birkaç yıl önce de kullanmıştım ozaman da çok sevememiştim yine sevemedim.Diedermanın hassas göz temizleyicisi benim favori ürünüm yoluma onunla devam ediyorum.
10)Nivea Yoğum Bakım Balmı:Kış aylarında severek kullandığım yoğun nemlendirmesi olan bir ürün.Renk vermiyor,geceleri yatmadan önce kullanıyorum sabah kalktığımda duduaklarım yumuşacık oluyor.
11) Cyrene Organic Shea Butter:Lila kutudan çıkmıştı dirseklerime ellerime sürerek bitirdim.Kesinlikle çok güzel bir ürün.
12) David Walker Parfüm:Eşimin parfümüydü kodunu kaybetmişiz severek kullandı kazaklarda gömleklerde yağlı bir his bırakmadı bu markada birçok doldurma parfüme göre başarılı.

1 yorum:

  1. 9 numarayı ben de sevemedim.Benim de gözlerimi yakmıştı.

    YanıtlaSil