7 Ağustos 2015 Cuma

Bitenler::::15:::::


1)Fa AQUA Rool On: Watsons alışverişimde kasada 20 tl ve üzeri alışverişe 2,99 gibi bir fiyata almıştım.Lise yıllarımda da bu roll-on dan kullandığım olmuştu.Kokusu beni ozamanlara aldı götürdü.Fakat fa nın roll-on ları bana çok yapış yapış geliyor ve giysilerimde giyerken iz bırakıyor.İndirimli denk gelirse kafam o an al derse alabilirim. :)

2) Garnier BB Göz Roll-On: Bendeki medium rengidı sanırım.Kapatıcılığı günlük makyaj için oldukça uygundu BB kremini beğenmesemde bu ürünü çok beğendim.Elimde rimmelin kapatıcısı var bitince tekrar alabilirim.

3)Sensodyne Diş Macunu: Bu çeşidini pek beğenmedimbir daha alacağımını sanmıyorum.

4)Dalan Zeytinyağlı El Kremi:Bu krem için çok yazıldı,bir ara bloggerların devamlı bahsettiği bir üründü.Fiyatına göre oldukça iyi performası var,kokusu yapısı çok iyi gittikçe A101 den alıyorum.

5)Huggies Islak Mendil:Bunu Kağan için almıştım.Fakat pişik yapınca bıraktım kokusu çok güzel ev içinde kullanarak bitirdik.

6)Lux ve İnci Pamuk:Pamukta öyle şu marka olacak takıntılarım yok nerde ucuz bulursam alıp geçiyorum.Bence her ikiside güzeldi.7)Febreze Freshelle Flowers&Spring:Reklamlarda övüldüğü kadar varmı benim düşüncem biraz abartmışlar.:) Evet kokusu çok güzel ama çokta kalıcı değil şimdi japon çiçeğini kullanıyorum onu daha çok beğendim.

8) Ersağ Yeni Nesil El Köpüğü:Bu ürün oldukça berekli çıktı.Daha önce birçok markanın el köpüğünü kullandım fakat çok çabuk bitmişti.Bu ürün diğerlerine nazaran uzun sürede bitti.Bence performansı temizlemesi kokusu oldukça güzel fakat köpük ürünler sıvı sabunlara göre daha pahalı oluyor.Tekrar alırmıyım bilmiyorum :)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder